1 / 9
YAMAHA..R1.//CH
1 €
01.05.2022 15:30

Тетово / Тетово

Марка:

Yamaha

Вид:

Спортски

Година:

2004

Модел:

R1

Километри:

30000

Motorot Donesono Od CH
TOP Sostojba
Perva.....
Registriran Na M.K
19/07/2021


sepali 2.nedeli godishno
Motor. Garazhano

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

golf
Tetovë
Потврден огласувач
070535191
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам