1 / 5
Yamaha
1.500 €
29.08.2021 17:05

Кичево

Марка:

Yamaha

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

1998

Модел:

TDR 125

Километри:

30000

Se prodava motor Yamaha enduro,top sostojba,mk tablici,ne e registriran,moze da se vidi i proba vo sekoe vreme

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Jane
Потврден огласувач
078200715
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам