1 / 3
Umetnicki sliki
4.000 МКД
Цената е фиксна
29.08.2021 17:06

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Se prodavat originalni umetnicki sliki, raboteni so akril na lesonit, so dimenzii 50 x 70 cm. Slikata so casovnik e 3500 den, drugite dve sekoja po 4000 den. Rabotam i po poracka. Za moite drugi dela mozete da me sledete vo instagram dea_artworks.

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Уметнички слики

Се продава од:

Dea Salihi
Потврден огласувач
071837171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам