1 / 11
Нов Трособен Стан - 76м²
По Договор
13.06.2022 03:55

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

76 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Во градба

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

🔑 Нов трособен стан - Стан тип - 6 (76м²)

Станот располага со дневна соба, кујна и трпезарија, две спални соби, една бања, гостинско WC и две тераси.

➡️ Влезен хол 6.10 м²
➡️ WC 1.85 м²
➡️ Ходник 3.40 м²
➡️ Кујна 5.80 м²
➡️ Дневна + трпезарија 24.34 м²
➡️ Спална соба 1 10.71 м²
➡️ Спална соба 2 13.28 м²
➡️ Бања 4.52 м²
➡️ Тераса 1 2.15 м²
➡️ Тераса 2 3.93 м²

✅ Достапен на 1, 3 и 4ти кат

🏬 Мераце луксузни пентхауси и апартмани - Гевгелија

Зградата е во изградба а становите предвидени се да бидат вселиви крајот на март 2022година.
Објектот располага со 28 станови, односно 7 различни типа на станови со квадратура од 42 м² до 94 м².Освен становите, на располагање се и четири луксузни пентхауси од 107 м² до 135 м².
👉 28 стана: квадратура од 42м² до 94м²
👉 4 Пентхауси: квадратура од 106м² до 135м²
👉 4 Деловни простории: квадратура од 67м² до 137м²

Останати се само 7 станови:

Стан - тип 3 (62м²), трособен - Достапен на 1 и 4ти кат.
Стан - тип 4 (67м²), трособен - Достапен на 1,2 и 3ти кат
Стан - тип 5 (68м²), трособен - Достапен на 1ви кат
Стан - тип 6 (76м²), трособен - Достапен на 1ви кат.

Повеќе на:
📞 +389 70 220 514
🌐 http://merace.mk/prodazba/mlpa/apartment-type-6

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Merace Real Estate Investments
Потврден огласувач
070220514
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам