1 / 6
Prodavam smaragd, spirali, bonsai i drugi zimzeleni drva
1 €
Цената не е фиксна
29.08.2021 19:52

Брвеница / Тетово

Ukrasni drva za vashite dvorovi
Sadenje, ureduvanje i postavuvanje na ukrasen kamen po zelba
Imame na raspolaganje sadnici od 50 cm do 2 metra.

Категорија: Продавници, Трговија / Градина, Хортикултура

Се продава од:

Jagoda
Потврден огласувач
78626632
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам