1 / 9
MERCEDES-BENZ S400L 4MATIC
1 €
09.09.2022 19:06

Струга / Струга

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

S 400

Година:

2019

Гориво:

Дизел

Километри:

35000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

250 kw / 340 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

MERCEDES-BENZ S400L 4MATIC

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

struga
Потврден огласувач
072775111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам