1 / 1
ZVUCNIK
1.999 МКД
22.01.2022 11:58

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

‼️Повторно на залиха‼️
‼️АКЦИСКА ЦЕНА : 1999 Денари‼️

Караоке звучник 8inch со гратис безжичен микрофон🎤
Работи на:
✅Bluetooth
✅USB
✅AUX
✅SD Card
✅FM Radio...
✅Size: 41cm x25cm, x 22cm
✅Вградена екстра силна литиумска батерија која со едно полнење трае од 5 часа

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
078533615
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам