1 / 3
Пекар
1.500 МКД
Цената не е фиксна
25.11.2022 21:14

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Производство, Индустриски професии

Пол :

Не е важно

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Француска пекарница и слаткара Пастел,поради проширување на обемот на работа има потреба од двајца пекари.
Дневница: најмалку 2.000,00 денари.
Потребно е задолжително работно искуство од најмалку 1 година.
Сите заинтересирани може да пратат кратка биографија и контакт информации на следната e-mail адреса: igorstojanovskid5@gmail.com или на следнава адреса: ДЕПЕТ Д.О.О., ул. Булевар „Свети Климент Охридски“ бр. 66/2-216 , 1000 Скопје
Телефон за контакт 070 40 75 40. (08-14часот)

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

Депет Доо
Потврден огласувач
072302399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам