1 / 12
Saksofon Julius Keilwerth
1.350 €
29.08.2021 22:29

Штип / Штип

Prodavam saksofon
Julius Keilwerth EX90 Series ||
Eden od retkite modeli vo kombinacija na srebro i zlatna boja sto mu dava poseben izgled, megu drugoto perfektno sviri i stima
Vo mnogu dobra sostojba.
Za poveke detali: 077/661-647 Ivan

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Дувачки инструменти

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
077661647
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам