1 / 2
Помошник пекар
20.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.12.2022 08:34

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Производство, Индустриски професии

Пол :

Не е важно

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Француска пекарница и слаткара Пастел,поради проширување на обемот на работа има потреба од двајца пекари помошници .Работно искуство е пожелно,но не е пресудно за вработување. Вработените кандидати со нас ќе ги научат основите на француското пекарство. Нудиме работа во пријатна средина ,со можност за напредок и стекнување нови вештини и знаења по највисoки стандарди. Работата во производниот погон се одвива во две смени.
- Средно образование
- со и без работно искуство
- вештини за работа во тим и индивидуално
- лојалност
- флексибилност
- динамичност
Сите заинтересирани може да пратат кратка биографија и контакт информации на следната e-mail адреса: igorstojanovskid5@gmail.com или на следнава адреса: ДЕПЕТ Д.О.О., ул. Булевар „Свети Климент Охридски“ бр. 66/2-216 , 1000 Скопје
Телефон за контакт 072302399

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од: Претпријатие

Депет Доо
Потврден огласувач
072302399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам