1 / 2
Obleka za masko dete 5 do 7 god
1 МКД
27.12.2021 21:55

Скопје Центар / Скопје

Tип на обувки:

Сандали / кломпи

Големина:

33

Боја:

Сина

Oblekata e vo odlicna sostojba,mnogu malku koristeni i se bezprekorno cuvani,ima jaknicki,bluzicki,farmemrki,sandali kegi br 33,i bluzicki novi ne obleceni,Se zaedno 2000den.tel za kontak 077 570 380

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
076288722
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам