se prodava lozje blizu feni pozadi staro sloga
30.000 €
Цената е фиксна
14.08.2022 08:34

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

2170 m²

Тип на земјиште:

Останато

dobra lokacija pozadi sloga

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

DAKO
Потврден огласувач
075605235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам