1 / 2
Velosipedi
5.000 МКД
Цената е фиксна
06.09.2022 08:04

Прилеп / Прилеп

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

24 "

Големина на рам:

24 "

Velosipedite se vo dobra sostojba. Dvata se prodavaat 5000 den.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Goce
Потврден огласувач
070318766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам