1 / 11
Stan vo cair
47.000 €
30.08.2021 12:00

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2014

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Topansko Pole

60 m2 na glavna ulica sproti ramstor vo topansko pole.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Drin
Потврден огласувач
071980464
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам