1 / 7
ДВОСОБЕН 53М2 СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1-КОМЕНСКИ
49.000 €
15.09.2021 03:29

Карпош / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

53 m²

Греење:

Централно

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Југ

СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 53М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ 1
СТАНОТ Е ПОЗИЦИОНИРАН НА ПРИЗЕМЈЕ
РАСПОЛАГА СО ХОДНИК,БАЊА,ДНЕВНА КУЈНА ТРПЕЗАРИЈА,ПОСЕБНА СПАЛНА СОБА И ТЕРАСА
ИМА ПОДРУМ
ЦЕНТРАЛНО ПАРНО ГРЕЕЊЕ
СЕВЕР ЈУГ ОРИЕНТАЦИЈА
ШИФРА 6333

Категорија: Недвижности / Станови

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам