1 / 12
Апартман Велвет - Охрид / Apartman Velvet - Ohrid
По Договор
14.09.2021 13:00

Охрид / Охрид

Се издава апартман во центарот на Охрид, на 3 минути пешки од Охридска Банка. Станот располага со 3 единечни кревети и аголна гарнитура. Можност за сметување до 4 лица. Телефон за контакт 071 794 519.

Категорија: Останато

Се продава од:

Ана
Потврден огласувач
070925633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам