Се продава викендица
25.000 €
30.08.2021 15:21

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

82 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Пред селото Катланово, Таор - Тотинци

Се продава викендица со локација пред село Катланово, во Таор - Тотинци. Викендицата е купена 2014 година. Викендицата има двор од 300м2 и е 80м2. Стара градба, наместена.

Се продава за цена од 25.000евра.

За дополнителни информации побарајте ме на 075275743.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Елизабета
Потврден огласувач
075275743
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам