Се издава дуќан во трговски центар Козле
150 €
30.08.2021 15:27

Чаир / Скопје

Квадратура:

13 m²

Греење:

Нема

Се издава дуќан во трговски центар Козле, дуќанот има големина од 13м2.

За повеќе информации побарајте ме на 075275743

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Елизабета
Потврден огласувач
075275743
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам