1 / 3
Cist planinski med
500 МКД
Цената е фиксна
25.05.2022 23:04

Охрид / Охрид

Se prodava cist planinski med od ohridsko selo zavoj.
Cenata e fiksna 500 den..
Za med vo ramka so sake 700 den kg
Za dostava vo drugi gradovi ke bide so vash prevoz ili kargo

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
078375247
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам