1 / 4
Зимски гуми со бандажи, Zimski gumi so bandazi
5.000 МКД
15.10.2021 13:00

Битола / Битола

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж:

13

Ширина на бандаж:

Останато

Број на дупки во бандаж:

Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

Останато

Ширина на гума:

145

Висина на гума:

60

Дијаметар на гума:

13

Се продаваат две зимски гуми Sava 145/60R13 , заедно со челични бандажи за Југо, гумите се возени само една сезона

Телефон:075666224

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Goce Lozanovski
Trajce Stefanovski 4
Потврден огласувач
070434968
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам