1 / 3
рафтови-сталажи
1 МКД
Цената не е фиксна
31.08.2021 18:29

Куманово / Куманово

Се продаваат рафтови, цена по договор
лице за контакт Зоран Димитријевиќ
078 366 283

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
00000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам