1 / 2
Sandak za dlaboko zamrznuvanje
1 €
30.08.2021 20:09

Ѓорче Петров / Скопје

Se prodava sandak za dlaboko zamrznuvanje vo dobra rabotna sostojba.

Ljupco 070 250-089

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
070250089
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам