1 / 9
Audi A4 b6 2002 3.0benzin quatro avtomatic Na delovi
5 €
04.07.2022 15:46

Кичево

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2002

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

06.2020

Сила на моторот:

170 kw / 231 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Na delovi Audi a4 b6 2002 3.0benzin quatro avtomatik 071804867
17ki bandazi so 2zimski i 2letni
Akumulator nov Varta 95ah AGM
071804867

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
071804867
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам