1 / 2
екстра автомобил
1.200 €
30.08.2021 21:38

Валандово

Марка:

Fiat

Модел:

Stilo

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

се продава цела или на делови. во перфектна сосојба

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
075233744
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам