1 / 7
Plac vo Berovo na Berovsko Ezero
20 €
Денес 10:35

Берово / Берово

Квадратура:

955 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Placot e do parkingot na VIP hotel i e prva linija do ezero,posle nego ne se predvideni gradbi vo planot,ima markica za gradba A1 -15 x 12 m ili 180 m2 vo osnova .Patot do samiot plac e lesno prooden i e od greben asfalt . Vo neposredna blizina ima kanalizacija,voda i struja . Na dolniot del od placot zapocnuva zimzelena suma kako sto moze da se vidi na slikite .KP 10302/3 Berovo/Berovo Von grad i IL 5801 .
Cena 20 e za m2 .

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Trajche
Потврден огласувач
072226689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам