1 / 5
Zvucnici
1 €
06.11.2022 13:34

Тетово / Тетово

se prodavaat zvucnici praeni kataloski,kvaliteten i topol zvuk ,i na lik mnogu ubavi,kutiite se praeni od kesten dosta teski ,mozna e zamena so vintage pojacalo ,ili reciver mozna e i moja ili vasa doplata ,za po detalnii informacii javete se ...

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава / Можна е замена од:

s95
Потврден огласувач
075606018
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам