1 / 7
Kotel - pecka na drva za parno
16.000 МКД
Цената не е фиксна
14.09.2021 13:00

Виница / Виница

Се продава котел - печка на дрва за парно Alfa Plam Central 23 во добра состојба.
Моќност: 20KW.
Површина за греење: 77 - 128 м2.
Производител: Алфа Плам - Србија.

ЦЕНА ПО ДОГОВОР!!!

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Fidanco Stanoevski
Потврден огласувач
078416779
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам