1 / 7
Kamelija Nov stan 57m2 so dvor od 77m2
95.000 €
24.01.2023 15:09

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

57 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Ohrid

Kamelija-Se prodava Nov Stan vo Ohrid nad hotel Granit.
Stanot e so golemina od 57m2 i dvor 77m2.
Raspored:
Dnevna soba so kujna
Spalna soba
Kupatilo
Zapadna orientacija
Pvc dograma
Blindor vlezna vrata
Informacii na tel
078 264 866
076 295 002

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

...
Ohrid
Потврден огласувач
076295002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам