1 / 2
Se prodavaat modri slivi na golemo i malo vo Kumanovo!
40 МКД
31.08.2021 12:07

Куманово / Куманово

Se prodavaat modri slivi sorta stenlej za dzem, pekmez, slatko, sok cena do 10 kg 40 den. nad 10kg 30 den. informacii na telefon 077-621-063 Zoran

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
077621063
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам