1 / 2
205/55/16 bandaz+guma
380 €
Цената е фиксна
31.08.2021 14:10

Струга / Струга

Bandazite se od golf 6 orginal
205/55/16 letni gumi sava
2020 g
076304900

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

shpetim
Потврден огласувач
076304900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам