1 / 11
Pod kirija
360 €
Цената е фиксна
31.08.2021 15:04

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

4,5

Квадратура:

109 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Година на градба:

2019

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Partizanska Trim&lum

Sloboden e od 01.03.2022
Ako sakate pred ovaj period mora da se razgovara.
Minimu dogovor za edna godina
Plakanjeto se vrsi preku ziro smetka bez ddv.
076304900

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

shpetim
Потврден огласувач
076304900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам