1 / 1
Hard diskovi 500GB i 1TB
900 МКД
16.06.2022 12:55

Карпош / Скопје

Se prodavaat polovni hard diskovi:

500GB - 900
1TB - 1500

За останатите производи и конфигурации проверете на нашата фејзбук страна или реклама5 веб страна

https://www.facebook.com/insomnia.it.servis
http://reklama5.mk/insomniacomputers

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Хард дискови

Се продава од:

Insomnia
Orce Nikolov 158
Потврден огласувач
070350026
Испрати Е-маил до огласувачот

ASUS ROG Strix GA15 G15DK Ryzen 5 3600 / GTX1660S / 16GB

56000 МКД

Hard diskovi 500GB i 1TB

900 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам