1 / 1
zvucnici
1.999 МКД
16.12.2021 23:18

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

‼️Акциски цени‼️
🎙2x6.5 inch 600w со безжичен микрофон
✔ Подржува Bluetooth, USB, AUX, TF-card, FM Radio
✔ Одличен фреквентен одзив
✔ Приклучок за гитара и други музички инструменти
✔ Вградено LED светло (кое може да се исклучи по желба)
✔ Вграден акумулатор кој издржува до 12 часа бес полнење
🎙2x6.5 inch 2200 w p.m.p.o
✔ Подржува Bluetooth, USB, AUX, TF-card, FM Radio
✔ Одличен фреквентен одзив
✔ Вградено LED светло (кое може да се исклучи по желба)
✔ Вграден акумулатор кој издржува до 8 часа без полнење
🎙2.8 inch 1500 w p.m.p.o
✔ Подржува Bluetooth, USB, AUX, TF-card, FM Radio
✔ Одличен фреквентен одзив
✔ Вградено LED светло (кое може да се исклучи по желба)
✔ Вграден акумулатор кој издржува до 6 часа без полнење

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Засилувачи, Појачали

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
078533615
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам