1 / 12
SEAT IBIZA 1.4TDI 82KS ECOMOTIV
3.400 €
26.11.2021 09:00

Свети Николе / Свети Николе

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

58 kw / 79 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

🆕️SEAT IBIZA 1.4TDI 82KS 🆕️
⭐⭐⭐2008G⭐⭐⭐
🇪🇺🇪🇺🇪🇺3400E🇪🇺🇪🇺🇪🇺
📱📱📱078236950📱📱📱
❄CLIMATRONIC ISPRAVEN❄
KOMANDI NA VOLAN
RADIO CD MP3 AUX USB
ODLICNA SOSTOJBA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам