1 / 5
Nov Italialjanski Toster MilanToast
18.490 МКД
13.06.2022 16:57

Битола / Битола

Tosterot e nov,vo kutija
Made in Italy MilanToast
Eden od najdobrite svetski brendovi

https://tomadostore.com/milan-toast-16000-cast-iron-grill-32x38x17-cm-1-7-kw.html

керамички слој на чинии, што ги прави високо отпорни на 'рѓа, киселина и сол

Балансирана горна плоча со прилагодлив притисок за затворање

Структура од нерѓосувачки челик, обезбедувајќи долготрајна издржливост

Термостат од нерѓосувачки челик за прилагодување на температурата до максимум 300 ° C

Прекинувач за вклучување/исклучување со портокалово индикаторско светло

Сад за отстранување трошки/капки што се перат во машина за миење садови.

Четка за чистење Ергономско копче за допир 230 V 50 & 60Hz

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Тостери

Се продава од:

Bitola
Потврден огласувач
077810439
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам