1 / 1
Prodavam AUSTON Bateriska pila
3.500 МКД
Цената е фиксна
26.04.2023 09:25

Охрид / Охрид

Se prodava Bateriski pila, dve baterii
AKCISKA CENA 3.500 DENARI

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Giniko Logistik
Потврден огласувач
075277077
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам