3D Принтање
По Договор
14.12.2021 16:30

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Услуги за 3D принтање - дентални, машински, архитектонски, уметнички.

Инфомации на тел. 078204428

Категорија: Услуги, Сервисери / Нови Технологии

Се продава од:

Goran Prendjov
Потврден огласувач
078204428
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам