1 / 6
Prodavam acer
4.500 МКД
03.11.2021 20:15

Карпош / Скопје

Производител:

Acer

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

17 инчи и поголеми

Prodavam postar model acer ispraven so neispravna paterija

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
070360349
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам