1 / 6
Kuka vo karposh
31.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.01.2022 15:03

Кичево

Број на соби:

3

Квадратура:

57 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

97 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Lefce stefanoski tarzan

Prodavam kuka baraka vo Kichevo naselba karpos na ulica lefce stefanovski tarzan na preubava lokacija vo neposredna blizina na bolnicata, i ucilisteto dr Vladimir polezinovski.bi bilo pogodno malo renoviranje.povrzano pred samiot objekt ima terasa 5x4 m. Koja e pokriena i betonirana koja dokolku se zatvori(so zid) ke se dobijat dopolnitelni 20 kvadrati.ima moznost i za nadgradba i za dogradba. Kukata e 57 kvadrati visoko prizemje,plus dvor od 97 kvadrati,(cena kolku eden dvosoben stan.)
Za poveke informacii na tel vo oglas-kontakt Vlatko.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
072279263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам