1 / 3
ЕЛЕКТРИЧНИ БРОИЛА (струјомери) И УКЛОПНИК
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.09.2021 08:11

Куманово / Куманово

Испраќам по карго    

Продавам три броила (струјомери) пломбирани со пломба на EVN Македонија:
1. НОВО електронско броило Iskra тип МT300,
10-40A, 3x230/400, 50 Hz
2. Половно електрично броило Iskra тип T22,
10-40A, 3x220/380, 50 Hz
3. Половно електрично броило Iskra тип T22,
10-40A, 3x220/380, 50 Hz
и
4. Половен електричен уклопен саат (уклопник)

Броилата можат да се користат како контролни мерни броила.
Цена по договор
Телефон за контакт: 075 269 123

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Столе
Потврден огласувач
075269123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам