1 / 2
Prodavam
По Договор
01.09.2021 10:49

Охрид / Охрид

Марка:

Samsung

Модел:

A9

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Prodavam Samsung Galaxy A9 2018 sovrseno socuvan, bez ostetuvanja, nisto menuvano so originalen polnac i gratis 5 maski
075490990

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Sanja
Потврден огласувач
075490990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам