1 / 7
Имот во Драчево / Imot vo Dracevo
102.000 €
15.09.2021 13:00

Кисела Вода / Скопје

Број на соби:

10

Квадратура:

207 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

355 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Продавам куќа (111 m2) и барака (96 m2) во еден заеднички двор (355 m2), во мирна улица блиску градинката во нас. Драчево. Сè е легализирано, со имотен лист. Цена за комплет :102.000 EUR без или 110.000 EUR со вклучен мебел и техника. Можност 50% да платите, а остатокот на одложено плаќање. Информации на тел. 075 30 60 30 (Ванчо).
ОПИС:
КУЌАТА е со две спални соби, дневна, кујна, шпајз, купатило, веранда и шупа. Има врвна топлинско-звучна изолација, ел. парно и убав функционален камин на дрва.
БАРАКАТА има три спални соби, дневна, кујна, претсобје, веранда, купатило и подрум.
Дворот е ограден и има две покриени паркинг места.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Анима ДООЕЛ Скопје
ул.1520 бр.6 Индустриска зона Пинтија, Скопје
Потврден огласувач
022784084
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам