1 / 8
Audi A4 2.0 TDI S-Line
5.700 €
15.10.2021 11:15

Куманово / Куманово

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

20000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

125 kw / 170 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Audi A4 2.0 TDI S-Line 170ps Dizel 2007
Registracija so zelen karton 03.2022

Full oprema uvozen od CH 🇨🇭
Mozno i zameno so vasata doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Komodi
Потврден огласувач
070506024
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам