Se prodava stan vo centar 76m2 (+16m2 balkon)
45.000 €
15.08.2022 15:08

Неготино / Неготино

Број на соби:

4

Квадратура:

92 m²

Греење:

Нема

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Маршал Тито бр.144

Se prodava stan vo strog centar vo Negotino sproti semaforite vo prviot vlez nad Mik sv. Nikole.
Vnatresnata povrsina e 76m2 plus 16m2 balkoni
Stanot moze da se vidi vo sekoe vreme


Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Jovan
Потврден огласувач
076228396
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам