1 / 6
Kuka vo Erdzelija
16.500 €
20.06.2022 13:05

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

60 m²

Број на соби:

3

Греење:

Дрва

Наместена:

Делумно

Kukata e na samiot vlez na Erdzelija
Kuka 60m2
Plac 1000m2
Pomosni prostorii (šupi) 40m2
Ima struja priklucen vodovod
Ima sopstven Bunar

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
075465060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам