1 / 12
KOMPLET TERETANA
1 €
30.01.2023 07:34

Аеродром / Скопје

NA VIBER VRTETE!!!
Ednoracni od:
2,4,6,8,10,12.5,14,15,16,18,20,22.5,25,27. 5kg
400kg ednoracni
I tezini 400kg
Preden shut so 60kg
Pec dec/fly 100kg
Biceps machine 60kg
Hiperextension
Smit machine
Univerzalna klupa 0-90°
Kosa klupa za stomacni
Dips/razboj
Leg press
Hack squat
Bench press kosa/ramna
Spin bike x2 komada
Univerzalna masina (cablecrossover plus) lat masina 100kg, lat masina sredna makara 100kg, cablecrossover 2x70kg, 2 vratila prava i kosa sipa, T-Bar.
Barajte me na viber 071881330
Ima i drugi spravi sto ne se na slika, uste eden cablecrossover so lat masina gorna i lat masina sredna makara so vkupno 360kg ploci
I drugi spravi

NA VIBER VRTETE!!!
Moze i zamena za vlekac

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Тежини и Бодибилдинг справи

Се продава од:

Toci
Потврден огласувач
071881330
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам