1 / 7
Седиште за кола
2.000 МКД
18.10.2022 08:35

Битола / Битола

Се продаваат две седишта за кола
Зелено седиште до 10 кг.цена 2000 ден.
Црно седиште до 20 кг. Цена 2000 ден.
Контакт тел. 075-235-933 Наташа

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Седишта за кола

Се продава од:

NIkola
Потврден огласувач
072 270 284
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам