1 / 3
PLAC NA GRANICEN PREMIN BOGORODICA DO SKY HOTEL
300.000 €
29.12.2022 13:00

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

1 m²

Тип на земјиште:

Градежно

SE PRODAVA PLAC SO B2 MARKICA ZA GRADENJE ( GOLEM TRGOVSKI OBJEKT) NA GRANICEN PREMIN BOGORODICA DO SKY HOTEL I LUKOIL BENZINSKA.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

kosta
Потврден огласувач
077771705
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам