1 / 5
BMW 525D 2006 STAKLO!!!!
6.999 €
11.09.2021 13:05

Виница / Виница

Марка:

BMW

Модел:

525

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Останато

MOZE ZAMENA

ZA KES EXTRA CENA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Mece
Потврден огласувач
0038977947043
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам