1 / 6
Wireless USB Tastatura model k-03 + Wireless maus
700 МКД
13.12.2021 23:33

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOVO!
Wireless USB Tastatura model k-03 + Wireless maus
CENA 700 den.

Tel 075 248 405

Model Apple Magic keyboard
Wireless Keyboard k-03 + wireless mouse

Proizvodite se novi i neotvoreni

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / USB Производи и Мемориски Картички

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам